May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Hoxhë Fatmir Latifaj lajmërohet nga Turqia, i buzëqeshur pak para intervenimit në zemër (FOTO)

1 min read

Hoxhë Fatmir Latifaj është nisur dje drejt Turqisë për një intervenim në zemër.

Ai tha se me rekomandim të kardiologëve në Kosovë dhe Shqipëri ai është shtrirë në një spital në shtetin turk për ekzaminime të mëtutjeshme, njofton Klan Kosova.

Ndërkohë sot para intervenimit në zemër, ai është lajmëruar në Facebook me anë të një fotografie ku shihet me disponim të mirë dhe i buzëqeshur.

May be an image of 2 people, beard and indoor

Burimi i lajmit: Klan Kosova