JYSK e fillon verën me SUPER ZBRITJE – Telegrafi

Temperaturat e larta dhe ndryshimi i gardërobës janë indikatorë se stina e verës veçse ka filluar.

E duke marrë parasysh këtë, gjiganti JYSK ka vendosur që të gjithë klientëve të vet t’ju ofrojë një SUPER ZBRITJE në një asortiment të gjerë të produkteve.

Në produktet e kopshtit nga 28 deri më 31 maj, JYSK ka vendosur të sjell mobile unike, të cilat garantojnë rehati për familje e shoqëri dhe këto produkte shoqërohen prej 20 e deri në 50% zbritje.

Ndërsa nga data 28 maj e deri më 10 qershor, të gjithë ata që janë të interesuar në produkte të gjumit, korniza për shtrat, komoda, sofa e shumë produkte tjera për shtëpinë tuaj, do të munden të kursejnë deri në 60% duke blerë në JYSK.

Disa prej produkteve të kopshtit i gjeni më poshtë:

Seti i kopshtit Ydby

Produktet Vebbestrup

Tavolina dhe karriget Larvik

Ndërkaq të gjithë ata që blerjet t’i shijojnë nga rehatia e shtëpisë, këtë mund ta bëjnë duke porositur online në www.jysk-ks.com apo duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 10 500.

Burimi nga Telegrafi

Author: admin