May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Kapet me marihuanë një grua në Burgun e Dubraves

1 min read

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua në Burgun e Dubvravës është kapur me substancë narkotike e llojit marihuanë.

E dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar.

“Burgu i Dubravës,Pejë, 27.05.2021 -09:55 Është arrestuar e dyshuara femër kosovar pasi gjatë procedurave të kontrollit nga oficerët korrektues te e njëjta janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 3.5 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë. E dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Burimi i lajmit: IndeksOnline