May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Merr flakë një banesë 3-katëshe, qyteti “pushtohet” nga tymi – Kosova Sot

1 min read

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Kosova Sot Online. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Kosova Sot Online është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Marketingu: +383 38 601 010 / +383 45 452 444: Email: [email protected] / [email protected]

Burimi i lajmit: Kosova Sot