December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Mozzik dhe Loredana sjellin historinë e tyre të dashurisë në klipin e ri (VIDEO)

1 min read

Mozzik dhe Loredana kanë publikuar në mesnatë, projektin e tyre të parë muzikor pas ndarjes.

“Rosenkrig” quhet kënga e cila është pjesë e albumit të tyre “No rich parents”, njofton Klan Kosova.

Në klipi, artistët tregojnë historinë e tyre të dashurisë me anë të tekstit dhe ngjarjes brenda klipit. “Gjithçka ndodhi sepse ishim të dashuruar” – thotë një varg i këngës.

[embedded content]

Burimi i lajmit: Klan Kosova