May 22, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Ndeshja e barazhit/ Trepça ’89 – Dukagjini, formacionet zyrtare

1 min read

15:38 / E Premte, 28 Maj 2021 / G. T.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes finale të barazhit mes Trepçës ’89 dhe Dukagjinit, shkruan IndeksOnline

Ndeshja nis nga ora 16:00 dhe luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ – Prishtinë

Trepça ’89: Tofiloski; Pllana, Berisha, Mashau, Ard. Muja, Nimani, Darëish, Arb. Muja, Shala, Mphakamiseni. Kryetrajner: Shpëtim Idrizi.

Dukagjini: Muhaxhiri; Basri, Syla, Kutllovci, Gashi, Hasanaj, Jashanica, Millaku, Merlaku, Osmani, Mulaj. Kryetrajneri: Armend Dallku

Gjyqtarët: Mervan Bejtullahu, Granit Hyseni, Fatmir Sekiraqa, Shpëtim Murtezi

Burimi nga Indeksonline