May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Nesër finalja e UEFA Champions, tifozët e Cityt dhe Chelseat rrahën në Porto

1 min read

10:15 / E Premte, 28 Maj 2021 / G. T.

Tifozët e Manchester Cityt dhe të Chelseat janë përfshi në një përleshje në Porto të Portugalisë.

Dy skuadrat angleze luajnë nesër finalen e madhe të UEFA Champions League, shkruan IndeksOnline

Në disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihen tifozët e Chelseat dhe Manchester City duke u rrahër në rrugët e Portos.

Thuhet se tifozët luftuan po ashtu edhe me policinë portugeze.

Imazhi: PA

Kujtojmë që nesër nga ora 21:00 zhvillohet finalja e UEFA Champions./IndeksOnline/

Burimi nga Indeksonline