May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Osmani dhe Kurti në mesin e ushtarëve të FSK-së (FOTO)

1 min read

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, bashkë me kryeministrin Albin Kurtin, e kanë përcjellur nga afër  ushtrimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), “Defende Europe 21”.

Osmani në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një fotografi në të cilën janë të gjithë pjesëtarët e FSK-së dhe bashkë me ata janë edhe Kurti, Donika Gërvalla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Armend Mehaj, ministër i Mbrojtjes.

Burimi i lajmit: Klan Kosova