May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Osmani, Kurti dhe Mehaj e përcjellin ushtrimin e FSK-së, “Defender Europe 21”

1 min read

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Mbrotjes, Armend Mehaj, i kanë vizituar ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës të cilët janë duke marrë pjesë në ushtrimin “Defender Europe 21”.

Derisa të kryehet ky ushtrim mediat nuk lejohen të jenë të pranishme derisa pas kësaj do të dalin në një deklaratë për media, njofton Klan Kosova.

Në këtë vizitë është edhe komandanti i FSK-së, Rrahman Rama.

Burimi i lajmit: Klan Kosova