May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Panik tek Barça, Koemane shtrohet në spital

1 min read

Panik tek Barcelona. Ronald Koemane është shtruar në spital pas një gjendje ankthi.

Sipas gazetarit të “FOX Sports”, Daniel Girones, trajneri holandez i katalanasve ka përjetuar një gjendje ankthi dhe është shtruar menjëherë në spital.

Gjendja e teknikut blaugrana është e mirë, dhe vlen të theksohet se kjo nuk ishte hera e parë ku Koemane ka shfaqur komplikacione.

Burimi i lajmit: Epoka e Re