May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Për gjithçka e para, Era rikthen në modë dhëmbët me diamant, pas saj fillojnë të tjerat

1 min read

Gjithçka e para, duket se nis nga Era. Ashtu siç fillonin hitet e saj që arrinin rekorde në nivel vendi dhe më gjerë, njëjt duket se është situata edhe tek moda.

Xhaketa e saj tek “Bon-bon” ishte shëndrruar në modë tek femrat shqiptare për një vit.

Era tani ka rikthyer në trend dhëmbët e diamantit.

Ka mjaftuar një storie e saj në Instagram, për të inspiruar edhe femrat e tjera që të kthejnë në modë dhëmbët me diamant.

Nuk ka munguar shumë dhe Elvana ka imituar këngëtaren e famshme kosovare duke bërë një pozë me dhëmbët me diamant.

Trendi ka filluar të jetë aktiv kudo dhe duket se një ide e Erës tashmë po zyrtarizohet në modën e kësaj vere./Indeksonline.

Burimi i lajmit: IndeksOnline