May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Prishtinasi shkeli dy femra me veturë, duke ikur shkaktoi dy aksidente të tjera

1 min read

Policia e Kosovës ka raportuar për një aksident trafiku me lëndime të rënda në mes të një automjeti me drejtues mashkull kosovar dhe dy këmbësoreve femra kosovare.

Si pasojë e saj i dyshuari largohet nga vendi i ngjarjes dhe gjatë ikjes, shkakton edhe dy aksidente tjera në komunikacion e braktis veturën duke e lënë.I dyshuari e kishte paraqitur rastin se ju kishte vjedhur vetura e tij.

Më datën 27.05.2021 pas hetimeve i njëjti është paraqitet në Stacionin Policor dhe pranon se kishte fshehur rastin në fjalë.

Pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Burimi i lajmit: Bota Press