December 5, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Rama publikon pamje të tunelit përgjatë rrugës Delvinë-Kardhiq – KosovaPress

1 min read

Në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë-Kardhiq janë duke vijuar punimet.

Nga punimet që po bëhen aty, ka publikuar pamje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën që vijon në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë – Kardhiq, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Burimi i lajmit: Kosova Press