May 27, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Rama publikon pamje të tunelit përgjatë rrugës Delvinë-Kardhiq – Telegrafi

1 min read

Në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë-Kardhiq janë duke vijuar punimet.

Rama përmes një statusi në rrjetin social në Facebook ka uruar për një ditë të mbarë nga punimet që janë duke u kryer përgjatë rrugës së re Delvinë-Kardhiq.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën që vijon në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë-Kardhiq, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama. /Telegrafi/

Burimi i lajmit: Telegrafi