Rrahen keq disa persona në Prishtinë: Një person përfundon në spital, tre në polici – GazetaBlic

Një rrahje ka ndodhur sot rreth orës 22:20 në rrugën ” Fehmi Agani” në Prishtinë.

Nga ky incident një person është dërguar ne QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor, ndërsa policia ka shoqëruar tre persona të cilët ishin të përfshirë në rast.

Policia ka thënë se me të marrë informatën ka dalë në vendin e ngjarjes dhe se akualisht po vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen.

‘Hajduti’ grek pendohet pas 25 vitesh, shkon në polici dhe kthen paratë e vjedhura, tregon arsyen pse i mori

05/28/2021 11:34

Versioni i policëve për rrahjen në Gjilan: Ia kanë thy kolegut shishen e birrës në kokë

Burimi i lajmit: Gazeta Blic

Author: admin