January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Rrahje në Prishtinë, një i lënduar – Telegrafi

1 min read

Sot rreth orës 22:20 është pranuar informata për një rrahje në zhvillim e sipër në rrugën ”Fehmi Agani” në Prishtinë.

“Me të marrë informatëm policia, ka arritur në vendin e ngjarjes. Informatat e para flasin për një person të lënduar, i cili është dërguar ne QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor”, njofton Policia e Kosovës.

Lidhur me këtë rast policia ka shoqëruar 3 persona të cilët ishin të përfshirë në rast.

Aktualisht policia po vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen./Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi