May 27, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Sot varroset 45-vjeçari që vdiq në aksidentin në Bullgari – GazetaBlic

1 min read

Sot do të varroset Vehbi Shabani, i cili vdiq pas një aksidenti të rëndë në Bullgari.

Varrimi do të bëhet në orën 14:30, në varrezat e fshatit Shtedim në Podujevë.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij, përmes postimeve nëpër rrjete sociale.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë miqtë dhe farefisin se pas një aksidenti të rëndë në Bullgari ndërroi jetë Vehbi Shabani.

Varrimi i të ndjerit bëhet më datë 28.05. 2021 (e premte) në orën 14:30, në varrezat e fshatit Shtedim”, thuhet në njoftimin e familjes.

LEXO EDHE:

Rritet presioni për marrëveshjen përfundimtare Kosovë- Serbi: Palmer dhe Lajçak të hënën në Prishtinë, bashkë takojnë Kurtin dhe Osmanin

Burimi i lajmit: Gazeta Blic