December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Të akuzuarit në Hagë do vaksinohen deri më 4 korrik

1 min read

Në seancën e pestë me radhë të Speciales për Avni Gucatin dhe Nasim Haradinajn, u diskutua në lidhje me problemet që po shkakton pandemia në ecurinë e punës së kësaj gjykate.

Po ashtu, aty u tha se të paraburgosurit dhe zyrtarët e qendrës së paraburgimit do ta marrin dozën e dytë të vaksinës antiCOVID deri me datën 4 korrik, transmeton Klan Kosova.

Burimi i lajmit: Klan Kosova