December 5, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Të gjithë po qeshin me rrëfimin e kësaj vajze që bëri në palestër pasi ishte dehur – Telegrafi

1 min read

Një video virale po qarkullon në TikTok në të cilën vajza rrëfen përvojën e saj më të pakëndshme që i ndodhi vite më parë.

Pas shumë pijeve alkoolike dhe qebapëve në 4 të mëngjesit – ajo shkoi në palestër të nesërmen.

Në një moment ajo lëshoi një erë aq vdekjeprurëse sa që vajza që po ushtronte pranë saj filloi të vjellte, dhe pronarët mbyllën palestrën sepse menduan se kishin probleme me kanalizimin.

Ajo kurrë nuk e pranoi atë që kishte bërë, deri më tani. /Telegrafi/

@maximevdd

Tell me your greatest fart stories. Can you beat that? #fyp #gym #gymproblems #fart #spinclass #hangover #embarrassing #ohno #fartsfordays #drunk

♬ Oh No – Kreepa

Burimi i lajmit: Telegrafi