May 24, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Vazhdon vaksinimi, mbi 61 mijë të vaksinuar deri më sot – KOHA.net

1 min read

Në gjithë vendin gjatë së premtes janë vaksinuar mbi 500 persona në të gjitha qendrat e vaksinimit.

Niman Bardhi, koordinator i kësaj qendra për Ekonomia Online ka konfirmuar se procesi është duke shkuar në rregull dhe se në mbarë vendin vaksinën e kanë marrë mbi 61 mijë persona.

“Vetëm sot mbi 500 persona në nivel vendi janë vaksinuar, kurse nga dita e parë në nivel vendi vaksinën e kanë marrë mbi 61 mijë persona” ka bërë të ditur Bardhi.

Burimi i lajmit: Koha.net