December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Venera e Lindi vijnë “Me zemër” (VIDEO)

1 min read

Venera Lumani dhe Lind Islami publikuan këngën “Me zemër”.

Çifti ka kohë që e kanë paralajmëruar këtë projekt muzikor, të cilin para pak orësh për fansat e tyre e sollën së bashku me videoklip.

Bëhet e ditur se muzika është punuar nga Lindi, ndërsa teksti nga Venera, ku flitet për dashurinë.

[embedded content]

Burimi i lajmit: Klan Kosova