May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

VIDEO/ Rruga Delvinë-Kardhiq, Rama: Vijon puna në tunelin e Skarficës

1 min read

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga punimet në tunelin e Skarficës përgjatë rrugës së Delvinë-Kardhiq.

‘Mirëmëngjes dhe me punën që vijon në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë – Kardhiq, ju uroj një ditë të mbarë!”, shkruan Rama.

Burimi i lajmit: Një Kombë