Arbenita thyen “premtimin”, publikon përsëri portetin e plotë të së bijës – Kosova Sot

Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër për herë të parë më 24 prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Nina.

Ndërkohë që të gjithë ishin kuriozë të dinin si dukej e vogla, çifti i famshëm i showbizit mori vendimin e prerë për të mos e publikuar portrerin e bebushes.

Por, mesa duket Arbenita ka thyer “premtimin”. 23-vjeçarja ka publikuar një foto të Ninës kur ishte tre javëshe dhe i ka ëmbëlsuar të gjithë.

Ndërsa fansat kanë nisur aludimet se kujt i ngjan më shumë vogëlushja, Feros apo Arbenitës.

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot

Author: admin