Arta Nitaj ofron pamje gjatë stërvitjeve në palestër, shfaqet me veshje sportive – Telegrafi

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Pothuajse çdo lëvizje e saj komentohet në faqet rozë, pasi ajo shpesh sjell informacione nga përditshmëria.

Ajo njihet edhe për aktivitetin në palestër, ndërsa posedon tipare të bujshme trupore.

Foto: Instastory

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ofruar pamje ndërsa ushtronte.

Aktorja u pa me një veshje sportive, duke mbuluar kështu një pjesë të fizikut të saj të tonifikuar.

Foto: Instastory

Arta përndryshe zgjodhi që të argëtohet edhe me muzikë, duke vënë dëgjuese të përmasave më të mëdha.

Kujtojmë se Nitaj është bërë edhe më e popullarizuar përmes pjesëmarrjes në serialin ‘O sa mire’. /Telegrafi/

Foto: Instastory

Burimi nga Telegrafi

Author: admin