Ashley Cole i entuziazmuar për finalen e Ligës së Kampionëve, e përshëndet Tuchelin nga kamera!

Ish-mbrojtësi i Chelseas, Ashly Cole shihet i entuziazmuar para finales së madhe të Ligës së Kmapionëve ndaj Manchester Cityt.

Cole, shihet në një ekran të televizionit në korridorin e stadiumit të Portos, duke e përshëndetur teknikun e ‘bluve’, Thomas Tuchelin, shkruan IndeksOnline

Nga kjo video e drejtpërdrejtë, Cole ngriti duart lartë dhe Tuchel qeshi më të.

Kujtomë se kjo finale nis me fillim nga ora 21:00.

Burimi nga Indeksonline

Author: admin