Bajqinovci: Qeveria po kryen shumë punë, por kemi problem me një opozitë anemike

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka thënë se opozita në Kosovë është anemike.

Ai në rrjetin social Facebook ka shkruar se Qeveria është duke kryer shumë projekte.

“Vaksinat, konfiskimi, homologimi, AKP-ja, vetingu dhe shumë e shumë projekte po realizohen”.

“Por e kemi problemin e një opozite anemike e cila dita ditës po na shqetëson me mungesë kreativiteti”, ka thënë Bajqinovci.

Burimi i lajmit: Epoka e Re

Author: admin