January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Billie Eilish së shpejti me këngë të re – KOHA.net

1 min read

Albumi i dytë i këngëtares Billie Eilish do të publikohet këtë verë.

Ajo po pret që albumi “Happier than ever” të dalë më 30 korrik, i cili do të ketë këngët “My Future”, “Therefore I Am”, dhe “Your Power”.

Të premten, Billie në Instagram ka shfaqur një video të shkurtër dhe duket se është pjesë e video-muzikës së saj të ardhshme, shkruan NME.

Ndërkaq, ka paralajmëruar se këngën e re do ta lansojë javën e ardhshme.

Burimi nga Koha Ditore