Dalin pamjet: Lumir Abdixhiku dhe kandidati i LDK-së për Prishtinën – arkitekti i njohur!

Është zbuluar edhe zyrtarisht kandidati i LDK-së për Prishtinën.Bëhet fjalë për arkitektin e njohur, Përparim Ramën, i cili ka marrë besimin e partisë.

Media ka realizuar disa fotografi të kryetar të partisë, Lumir Abdixhikut së bashku me kandidatin, Përparim Rama.

Image

Fotot janë realizuar në një pjesë të kryeqytetit.Ndryshe, Rama qe një kohë është duke jetuar në Londër.

Vlen të theksohet se kandidaturën për kryetar të Prishtinës deri më tash e kanë konfirmuar Daut Haradinaj i AAK-së. Kurse, ende nuk dihet nëse do të rikandidojë për një mandat të tretë Shpend Ahmeti.

Image
Image

Burimi i lajmit: Bota Press

Author: admin