Formacionet zyrtare të finales City – Chelsea

Kanë mbetur pak më shumë se një orë nga fillimi i  finales së Champions League në mes Manchester Cityt dhe Chelseat.

Tashmë të dyja ekipet i kanë bërë të ditura formacionet zyrtare përderisa asnjëra nga to nuk kanë ndonjë mungesë të lojtarëve, përveç Gundogan që mungon tek City, njofton klankosova.tv.

Manchester City: Ederson, Walker, Dias, Stones, Zinchenko, Gundogan, De Bruyne, Foden, Mahrez, Silva, Sterling.

Chelsea: Mendy, Azpilicueta, Rudiger, Silva, James, Kante, Jorginho, Chillwel, Mount, Haverzt, Werner.

Burimi i lajmit: Klan Kosova

Author: admin