Gjilan, djali e kërcënon nënë e tij dhe demolon orenditë e shtëpisë

Policia e Kosovës të ejtën mbrëma ka arrestuar një person në Gjilan.

arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një zënke verbale që kishte pasur me viktimën -nënën e tij, kishte kanosur atë dhe kishte filluar të demolonte orenditë e shtëpisë.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./Indeksonline/

Burimi i lajmit: IndeksOnline

Author: admin