Gjuajti me armë zjarri/ Policia i gjen pushkë gjuetie të miturit në Gjakovë – Sinjali

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të mitur në fshatin Qerim të Gjakovës, i dyshuar për të shtëna me armë zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

I dyshuari ditë më
parë, saktësisht më 26 maj kishte shtënë me armë zjarri. Pas kapjes së tij,
Policia i ka gjetur një armë me gaz dhe një pushkë gjuetie.

Sinjali mëson nga
burimet se rasti është hapur si “armëmbajtje pa leje”.

/GazetaSinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali

Author: admin