January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Hajnat i vodhën 2,100 euro, i rrahën edhe pronarët e shtëpisë

1 min read

Disa persona janë futur me dhunë në një shtëpi në Prishtinë dhe kanë vjedhur 2100 euro, të enjten.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se ndaj pronarëve të shtëpisë është ushtruar dhunë fizike.

Ata kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa rasti është duke u hetuar nga policia, transmeton Klankosova.tv.

Burimi i lajmit: Klan Kosova