January 19, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Hapet hoteli luksoz “Palace” në Mitrovicë

1 min read

Mbrëmë është hapur hoteli luksoz në Mitrovicë, “Palace”.

Dy biznismenët e njohur, Burim Fazliu dhe Aziz Kelmendi ishin invesitorët e këtij projekti gjigant, transmeton Indeksonline.

No description available.

Në praninë e qindra personave, u pre shiriti dhe u hodhën fishekzjarret.

No description available.

Pas hapjes së hotelit, u hodhën fishekzjarrë të shumta./Indeksonline/

Burimi i lajmit: IndeksOnline