Kjo është origjina e koronavirusit, sipas Vali Corleones

King Valentino Corleone është liruar para disa ditësh nga paraburgimi dhe në një intervistë ekskluzive për “Express Rozë”, ka shpalosur shumë gjëra rreth jetës së tij private.

Në vendin tonë janë bërë më shumë se një vit që nga rasti i parë me koronavirus dhe që nga atëherë janë shënuar 102.519 raste me COVID-19, e që Vali tregoi origjinën e virusit.

Përgjigjen e plotë për origjinën e koronavirusit mund ta ndiqni në videon e mëposhtme nga minuta 9:40.

[embedded content]

Burimi i lajmit: Epoka e Re

Author: admin