Kosova zhvilloi stërvitjen e dytë para miqësores me San Marinon

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë sot është zhvilluar stërvitja e dytë e Kombëtares së Kosovë nën urdhrat e trajnerit Bernard Challandes ku u stërvitën 20 lojtarë.

Ende nuk janë bashkuar me ekipin Ibrahim Dresevic dhe portieri Aro Muriç për shkak të problemve shëndetësore, shkruan KP, transmeton Klankosova.tv.

Ndeshja me San Marinon zhvillohet më 1 qershor me fillim nga ora 18:00.

Burimi i lajmit: Klan Kosova

Author: admin