Lojtarët e rinj, ky mund të jetë formacioni i mundshëm i ‘Dardanëve’ për ndeshjen kundër San Marinos

12:14 / E Shtunë, 29 Maj 2021 / G. T.

Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i luaj dy miqësore në muajin qershor, kundër San Marinos (1 qershor) dhe kundër Maltës (4 qershor).

Bernard Challandes për këto dy ndeshje ka ftuar shumë futbollistë të rinj – në veçanti janë: Astrit Selmani, Bashkim Ajdini, Blendi Idrizi dhe Astrit Selmani.

IndeksOnline ka parashikuar formacionin e mundshëm për këtë ndeshje:

Kujtojmë që miqësorja kundër San Marinos zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ – Prishtinë, kurse ajo kundër Maltës në Klagenfurt të Austrisë./IndeksOnline/

Burimi nga Indeksonline

Author: admin