January 19, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Mot me diell e vranësira sot në Kosovë – KOHA.net

1 min read

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet kryesisht mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

IHMK-ja njoftoi se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

Burimi i lajmit: Koha.net