January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Moti për sot

1 min read

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën parashihet kryesisht mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

Moti i ngjashëm pritet të vijojë edhe të dielën. /Insajderi.com

Burimi nga Insajder