PDK zyrtarizon dy kandidatura për kryetarë komunash

Partia Demokratike e Kosovës do të zyrtarizojë dy kandidaturat për kryetar komune në Prizren dhe Fushë Kosovë.

Në orën 13:00, PDK-ja do ta mbajë konferencë për media në Prizren, ku do të marrin pjesë kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj dhe kandidati për kryetar të komunës së Prizrenit.

Ndërsa, në orën 15:00, PDK mbanë konferencë për media në Fushë Kosovë, ku do të marrin pjesë kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj dhe kandidati për kryetar të komunës së Fushë Kosovës, transmeton Klankosova.tv.

Burimi i lajmit: Klan Kosova

Author: admin