PDKja prezanton kandidatin për kryetar të Fushë Kosovës

PDK-ja zyrtarizon kandidatin  Rrahim Tërnaven për kryetar të Fushë Kosovës. Prezantimi i tij është bërë nga ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj.

Ai theksoi se në Fushë Kosovë do të punojnë për një ambient më të mirë, shëndetësi më të mirë dhe arsimim më të mirë.

Tërnava aktualisht është edhe kryetar i degës së PDK-së në Fushë Kosovë./Botapress/

Burimi i lajmit: Bota Press

Author: admin