January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Shpërthen një tym i zi te “Kroni i Mbretit”

1 min read

Një tym i madh ka pushtuar Komoranin në pasditën e sotme. Lexues të medias kanë dërguar pamje nga vendi “Kroni i Mbretit” ku shihet një tym i zi.Si pasojë e kësaj ajri është ndotur në masë të madhe.

Ndotja e ajrit është e madhe në përgjithësi në Kosovë por dhe ky veprim i sotëm e bën edhe më të ndotur atë./Botapress/

Burimi i lajmit: Bota Press