Sulejmani: Më kishte munguar kjo ndjenjë…

12:51 / E Shtunë, 29 Maj 2021 / G. T.

Valmir Sulejmani është në listën e Bernard Challandesit për ndeshjet miqësore të muajit qershor, kundër San Marinos dhe Maltës. 

Ai është rikthyer në ekipin e ‘Dardanëve’ pas një kohe tejet të gjatë, shkruan IndeksOnline 

“Ndjenjë që më kishte munguar”, ka shkruar Sulejmani në rrjetet sociale ku shihet duke stërvitur me fanellën e Kosovës

Kujtojmë që Kosova ndeshjen e parë miqësore e zhvillon kundër San Marinos në stadiumin “Fadil Vokrri” – Prishtinë./IndeksOnline/ 

Burimi nga Indeksonline

Author: admin