January 19, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Tuchel argëton lojtarët – Emiton bukur, Guardiolën para finales së Ligës së Kampionëve

1 min read

So do të zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve ndërmjet Manchester Cityt dhe Chelseas.

Takimi fillon nga ora 21:00, ku do të ketë rreth 16 mijë tifozë të pranishëm në stadiumin e Portos, shkruan IndeksOnline

Para, kësaj finale, kamerat amatore kanë kapur trajnerin e Chelseas, Thomas Tuchel duke emituar teknikun e Cityt, Pep Guardiolën.

Tuchel, nga ballkoni i një ndërtese në Porto shihet duke emituar Guardiolën se si i rëndit ai lojtarët në fushë.

Burimi nga Indeksonline