January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Zhduket një vajzë në Gjakovë

1 min read

Një vajzë është zhdukur në qytetin e Gjakovës, të enjten.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rastin e kishte raportuar babai i të zhdukurës, i cili kishte thënë se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke vazhduar të hetohet, transmeton Klankosova.tv.

Burimi i lajmit: Klan Kosova