July 30, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Sot mot i freskët, pasdite priten rrebeshe shiu dhe bubullima – Telegrafi

1 min read

Java nis me mot të freskët, me vranësira dhe intervale me diell. Pasdite dhe në mbrëmje priten rrebeshe shiu dhe bubullima.

Temperaturat do të sillen nga 7 deri në 16 gradë celsius. Era do të fryj e lehtë dhe mesatare kryesisht nga krahu verior 3-11m/s.

Shtypja atmosferike luhatet përreth vlerave normale, e më pas me tendencë të rritjes./Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi