September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Detaje për arrestimin e 22-vjeçarit që ishte keqtrajtuar nga polici Haris Klemendi – Sinjali

1 min read

Sinjali ka mësuar detaje të reja për arrestimin e Leotrim Ramës që ishte keqtrajtuar më parë brenda stacionit policor nga polici Haris Kelmendi.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ilir Konushevci” në Prishtinë, e që i dyshuari në ngjendje të dehur ka sulmuar me thikë dy persona, të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore.

Burimet e Sinjalit njoftojnë se dy viktimat kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

/GazetaSinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali