September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Van Aanholti pritet të transferohet te Fenerbahçe – KOHA.net

1 min read

Fenerbahçe është në bisedime për transferimin e Patrick van Aanholtit, raporton “VOLEapp”.

Kontrata e mbrojtësit të majtë me Crystal Palacen skadon në fund të muajit dhe ai po synon të luajë në ndonjë skuadër jashtë Anglisë.

Klubi i madh nga Stambolli, Fenerbahçe po insiston për të.

Burimi i lajmit: Koha Net