September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Arta Elezaj merr vëmendje me linjat trupore në një nga paraqitjet e fundit – Telegrafi

1 min read

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale.

Fjala është për modelen dhe aktoren Arta Elezaj, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram.

Ish-ylli i “O sa mirë” vjen e mahnitshme në një imazh të fundit, në të cilin po ashtu ka vënë në pah linjat trupore.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

E veshur në një kostum shumëngjyrësh, Elezaj shfaqet në formë të mirë meqenëse i kushton një kujdes të madh fizikut të bujshëm.

Lexo po ashtu:

Flokët kaçurrela siç i mban gjithnjë dhe grimi i lehtë e kanë bërë të duket edhe më tërheqëse.

Përkundër se këtë kohë ka qenë më e tërhequr nga projektet, Arta po vazhdon të jetë shumë e komentuar në shtypin rozë. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi