September 20, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Jade Thirlwall shfaqet pa grim dhe tregon kaçurrelat natyrale – Telegrafi

1 min read

Për Jade, Perrie dhe Leigh-Anne jesh në një grup si Little Mix do të thotë të provosh vazhdimisht pamje të reja, nga grimi deri te ngjyrat dhe stilet e reja të flokëve.

Jade vetëm vitin e fundit ka provuar gjithçka, nga ngjyra më bionde deri te zeshkanja e thellë dhe madje edhe flokët e kuqërremtë.

Por vajzat e Little Mix janë gjithashtu të etura të ndajnë një paraqitje të shkurtër pas ekipeve të bukurisë, shpesh duke ndarë fotografi natyrale, pa grim përmes Instagram për t’i mbajtur gjërat reale.

Dhe rasti më i fundit vjen nga vetë Jade, e cila shpërndau një postim me lloje të ndryshme fotografish në Instagram.

Në pamjen e parë, ekziston një video e mrekullueshme nga afër e Jade pa grim. Ajo gjithashtu duket se ka shfaqur kaçurrelat e saj natyrore të pabesueshme, dhe në total duket si një perëndeshë totale e diellit. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi