December 8, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Drita zyrtarizon përforcimin e parë të stinorit

1 min read

DRITA

Drita zyrtarizon përforcimin e parë të stinorit

7 June, 2021 @18:14

Nënkampionja e Superligës së Kosovës, Drita, ka bërë të ditur përforcimin e parë për stinorin 2021/22.

Skuadra gjilanase e shtoi në skuadër mbrojtësin e krahut të djatë, Përparim Islamin.

Përparim Islami ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me Dritën.

Islami së fundit ishte pjesë e Feronikelit.

Drita sot ka liruar futbollistët Xhevdet Shabani dhe Fidan Gërbeshi.

Burimi i lajmit: FFK